Internet

Internet Limit 12 – miesięcy 24 – miesiące Nieokreślony
200/40 Mbps Brak 65 zł 55 zł 72 zł
300/50 Mbps Brak 75 zł 65 zł 82 zł
600/60 Mbps Brak 85 zł 75 zł 92 zł

 

Koszt Instalacji i Aktywacji

Czas trwania umowy** Koszt Instalacji
12 – miesięcy 100 zł
24 – miesiące 200 zł
Nieokreślony 300 zł

** Po upływie okresu umowy przechodzi ona na czas nie określony, dzięki czemu nie trzeba podpisywać cyklicznie umów jak to ma miejsce u innych operatorów

  • Dzierżawa modemu optycznego 5 zł – m-c – przy usłudze FTTH
  • Aktywacja obejmuje uruchomienie usługi na porcie urządzenia optycznego.
  • Instalacja i aktywacja nie obejmuje uruchomień sieci w mieszkaniu klienta
  • Uruchomienie gniazd lub okablowania w mieszkaniu podlegają indywidualnej wycenie

Projekt pod nazwą dostęp do Internetu w oparciu o budowę

Infrastruktury światłowodowej, zakłada podłączenie Kilkuset mieszkańców do Internetu poprzez wybudowanie nowoczesnej sieci światłowodowej umożliwiającej świadczenie usług internetowych o przepustowości na najwyższym poziomie.

Inwestorem projektu jest firma Art-Media

OBSZAR REALIZACJI PROJEKTU

Projekt realizowany jest na terenie wskazanych lokalizacji.

Ponadto w ramach projektu zostanie wybudowany również łącznik pomiędzy serwerowniami i punktami styku z innymi operatorami

WARUNKI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Do udziału w projekcie mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy znajdujący się w zasięgu sieci. Warunkiem podłączenia do sieci światłowodowej jest podpisanie umowy na co najmniej podstawowy dostęp do Internetu na ustalony okres. W takiej sytuacji koszt budowy przyłącza pokrywamy w większości ramach projektu ze środków środków własnych Inwestora.

ZALETY

Każdemu, kto weźmie udział zostanie wybudowane łącze oraz uruchomiona zostanie podstawowa usługa dostępu do Internetu, z której będzie mógł korzystał przez cały okres trwania umowy.

TANI I NIEZAWODNY INTERNET

NISKIE KOSZTY

MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PRĘDKOŚCI

PRZYŁĄCZE ŚWIATŁOWODOWE W TECHNOLOGII FTTH

USŁUGA NA WYSOKIM POZIOMIE

KOSZTY

Przyłączenie do sieci światłowodowej wiąże się z koniecznością podpisania umowy na podstawowy dostęp do Internetu, a co za tym idzie. opłacaniem miesięcznego abonamentu. Przy umowie na 24 miesiące miesięczny abonament podstawowego dostępu do internetu wynosi zaledwie 35 zł Istnieje również możliwość skorzystania z Szybszego Internetu. wiąże się to z większym abonamentem miesięcznym.

CO ZYSKUJĘ?

Mieszkaniec, który zdecyduje się skorzystać z Internetu za co najmniej 35 zł miesięcznie będzie miał wybudowane przyłącze światłowodowe w swoim domu.

Koszt wybudowania takiego przyłącza poza projektem wynosi nawet Do 5000 zł. Istnieje również możliwość zwiększenia przepustowości w czasie trwania umowy będzie to skutkowało odpowiednim zwiększeniem abonamentu miesięcznego oraz wydłużeniem czasu trwania umowy.

PODPISANIE UMOWY A OPŁATY

Umowy na wykonanie przyłącza oraz świadczenia usługi dostępu do Internetu podpisywane będą sukcesywnie Jednak uruchomienie sieci planowane będzie zgodnie z harmonogramem.

W związku z tym każdy kto podpisze umowę będzie ponosił, opłaty dopiero w momencie. gdy w jego lokalu będzie uruchomiona usługa.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

JAKI JEST KOSZT WYBUDOWANIA PRZYŁĄCZA ŚWIATŁOWODOWEGO W RAMACH PROJEKTU ?

Jeśli mieszkaniec podpisze umowę świadczenia dostępu do Internetu np. Internet Podstawowy za 35 zł miesięcznie na 24 miesiące to przyłącze zostanie wybudowane w ramach projektu za jedyne 60 zł

 

CO BĘDZIE JEŚLI TERAZ ODMÓWIĘ A ZA JAKIŚ CZAS ZECHCE PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ?

W takiej sytuacji mieszkaniec będzie musiał sam pokryć koszt przyłączenia który wynosi. w zależności od lokalizacji nawet do 5000 zł

 

Z JAKICH USŁUG BĘDĘ MÓGŁ KORZYSTAĆ ?

W momencie uruchomienia sieci światłowodowej dostępny będzie dostęp do Internetu, oraz cyfrowej telefonii. Jednak w późniejszym czasie planujemy rozszerzyć ofertę o telewizje.

 

CZY PO PODPISANIU UMOWY OD RAZU BĘDĘ MUSIAŁ/ MUSIAŁA PŁACIĆ ABONAMENT MIESIĘCZNY?

Nie. Abonament naliczany będzie w chwili, gdy dostępna będzie usługa w lokalu Abonenta Do tego czasu nie będzie żadnych opłat.

 

CZY BĘDĘ MÓGŁ/MOGŁA ZMIENIĆ PAKIET NA INNY W TRAKCIE TRWANIA UMOWY?

Tak. Bezpłatnie w Czasie trwania umowy będzie można zmienić pakiet na wyższy i zmieni się wtedy odpowiednio wysokość abonamentu oraz odnowiony zostanie okres, na jaki zawarta została umowa.

 

WE WYNOSI OPŁATA AKTYWACYJNA?

Opata aktywacyjna dla uczestników projektu wynosi 9,99 zł I doliczana jest do pierwszej faktury abonamentowej.

 

CZY MOCE ZAPŁACIĆ ZA INTERNET BEZPOŚREDNIO PRZEDSTAWICIELOWI FIRMY?

Nie. Przedstawiciel firmy Art-Media nie jest uprawniony do pobierania jakichkolwiek opłat, Opłaty należy uiścić w momencie uruchomienia usługi w wysokości zgodnej z wystawionym rachunkiem.

Art-Media

ul. Ogrody 8

32-050 Skawina

 

Art-Media. jest firmą telekomunikacyjną zajmującą się świadczeniem usług dostęp Internetu i telewizji w technologii światłowodowej. Zaliczana jest do grupy najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, które wprowadzają najnowocześniejsze technologie w zakresie dostępu do Internetu i Telewizji Firma Art-Media. ma bogate doświadczenie w realizacji kompletnych sieci teleinformatycznych jak również w ich eksploatacji i świadczeniu usług internetowych klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym.

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 603-951-100, 666-100-220 oraz 12 291 02 98

ZACHĘCAMY DO

SKORZYSTANIA Z NASZEJ

Profesjonalne

wsparcie techniczne

zadzwoń

12-291-02-98
603-951-100

lub napisz