O nas

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, często zadajemy sobie pytanie co i w jaki sposób zrobić by wszystko skutecznie potrafiło ze sobą współpracować i efektywnie działać.

Art-Media jako zespół zgranych ludzi i fachowo wyszkolonych w zakresie nowych technologii potrafi dobrać i zapewnić funkcjonalność i skuteczność działania instalowanych rozwiązań.

Chodzi tu zarówno o rozwiązania w zakresie przesyłu i dystrybucji sygnałów jak i urządzeń do ich odbioru. Zajmujemy się analizą i zagadnieniem wszelkiego rodzaju sygnałów od kilkunastu lat. Potrafimy je doskonale przesyłać, wysyłać, transmitować i odbierać Praktycznie w każdej postaci.

Stąd tez powstał pomysł świadczenia usług polegających na przesyle sygnałów, różnego rodzaju dla klienta końcowego.

Zajmujemy się świadczeniem usług dostępu do globalnej sieci internet jak i również dostępu do telewizji kablowej w postaci analogowej i cyfrowej. Pracujemy już od kilkunastu miesięcy nad dystrybucją sygnałów TV w systemie IPTV.

Nasze usługi są świadczone w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową, kablową jak i radiową. Opieramy się także o infrastrukturę takich podmiotów jak TKT. Nasza infrastruktura składa się z rozległej na terenie miasta sieci światłowodowej o przepustowości ponad 100 Gbps i sieci miedzianej o przepustowości od100 Mbps do1Gbps.

Nasza infrastruktura radiowa to liczne radiolinie i węzły, które pracują w najnowocześniejszej technologii MIMO a przepustowości dochodzą do 1Gbps.

Jeśli chodzi o usługi sieci kablowej TVK, posiadamy najnowocześniejsze urządzenia firm Hirschmann, Triax, Televes, Inverto, Globo, Telmor, Fracarro, ADK, ALCAD, ACE, TERRA. W naszej ofercie znajduje się wiele kanałów telewizyjnych o różnej tematyce. Kanały są przesyłane w postaci analogowej i cyfrowej.

Nasz system TVK jest oparty w siec magistralową opartą o technologie światłowodową.

W chwili wdrażania telewizji cyfrowej w kraju jako Jedyni potrafiliśmy udostępnić w naszej sieci kablowej, sygnał telewizji cyfrowej DVB-T bez żadnych dodatkowych opłat.

Jako nieliczni potrafiliśmy odebrać multicast DVB-T z nadajnika znajdującego się ponad 120 Km od naszego centrum nadawczego oraz multicast z nadajników Czeskich znajdujących się ponad 200 Km.

Sądząc iż nasze umiejętności i techniczne osiągnięcia w zakresie świadczonych usług, jesteśmy liderem.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży medialnej co świadczy iż jesteśmy rzetelni i można z nami współpracować w szerokim zakresie.

Grupę naszych odbiorców dzielimy symbolicznie na kilka kategorii. W zakresie stałych łączy do sieci Internet oraz integracji sieci firmowych

  • osoby fizyczne i przedsiębiorstwa zlokalizowane w blokach mieszkalnych na terenie Skawiny. (zasięg sieci światłowodowej)
  • osoby fizyczne i przedsiębiorstwa zlokalizowane w budynkach innych niż bloki mieszkalne na terenie Skawina okolice. (łącza radiowe, łącza dzierżawione, przygotowanie pod docelowe doprowadzenie sieci światłowodowej)
  • W zakresie usług hostingowych (poczta elektroniczna, serwery www, ftp, kreacja stron www) - osoby fizyczne i firmy na terenie całego kraju
  • W zakresie tworzenia oprogramowania bazodanowego - firmy na terenie całego kraju
  • W zakresie budowy, integracji i administracji serwerów i innych systemów informatycznych i teleinformatycznych - firmy na terenie całego kraju
  • W zakresie zestawiania połączeń Voice Over IP (telefonia internetowa) - firmy na terenie całego kraju
  • W zakresie projektowania, doradztwa i budowy miejskich sieci szkieletowych E-MAN (podobnych do budowanej przez nas ) - firmy na terenie całego kraju
  • W zakresie projektowania i instalacji systemów okablowania strukturalnego sieci komputerowych, oraz telefonicznych - firmy na terenie całego kraju

Profesjonalne

wsparcie techniczne

zadzwoń

12-291-02-98
603-951-100

lub napisz